SĀKUMSPAR MUMSPAR MUMSWEB IZSTRĀDEWEB IZSTRĀDEHOSTINGSHOSTINGSWEB STATISTIKAWEB STATISTIKAOPTIMIZĀCIJAOPTIMIZĀCIJALAPAS KARTELAPAS KARTEKONTAKTIKONTAKTI
LAT | ENG | RUS


 
                                                   
 
Mājas lapu izstrāde

  WEB lapu izstrāde  WEB lapu izstrāde

Web lapu izstrāde un dizainsJums nepieciešama mājas lapa - web lapa ir katra uzņēmuma vizītkarte un apjomā neierobežots komunikācijas instruments. Vai Jūsu uzņēmumu atradīs internetā, ja atradīs, tad kāds pirmais priekšstats par to radīsies un, vai tas nesīs rezultātu. Veiksmīga uzņēmuma mājas lapa - tā ir mūsu specializācija: web izstrāde, web dizains, programmēšana, datu bāzes. Lai kas tas arī būtu - interneta veikali, e-katalogivienkāršas web lapas, mēs to izstrādāsim augstā tehniskā un funkcionālā līmenī, tai pat laikā, ērtu un saprotamu lietošanā.

Nezināt, ar ko sākt? ... Vienkārši paceliet klausuli un piezvaniet 29255443, mēs Jums palīdzēsim tikt ar visu skaidrībā.

  Hostings (web lapu un e-pastu uzturēšana uz servera)  Hostings (web lapu un e-pastu uzturēšana uz servera)

Hostings Web lapu uzturēšanaKur turēt savu Web lapu? - Mūsuprāt, svarīgākie nosacījumi Jūsu izvēlei ir sekojoši: drošība un stabilitāte (vieta, kur Jūsu lapu neuzlauzīs, neizdzēsīs, nesabojās, nenozags, kā arī lapa darbosies bez pārtraukumiem), administrēšana (lapai būtu jāstāv uz serveriem, kuru turētāji neliek šķēršļus Jūsu lapas programmētājiem netraucēti piekļūt lapai, lai veiktu izmaiņas, kā arī sadarbojas ar Jums, kā klientu, lai konfigurētu web lapai nepieciešamos uzstādījumus uz servera), optimālas izmaksas (pārlieku zemas izmaksas nekad nenodrošinās iepriekšminētos nosacījumus, bet nepamatoti lielas izmaksas var nākties maksāt, izvēloties "lielās" kompānijas.
 

Hostings uz mūsu serveriem nodrošina visus iepriekš minētos nosacījumus. Tāpēc, ja vēlaties savu web lapu un e-pastus izvietot uz mūsu serveriem, esat laipni gaidīti. Sazinieties ar mums, par pārējo mēs parūpēsimies!

  Web Statistika  Web Statistika

web statistikaCik efektīva ir web lapa? - Uzņēmumi iegulda web lapas izstrādē ne mazus līdzekļus, cerot sagaidīt no tās reālu, taustāmu un izmērāmu labumu - iegūt papildus klientus, palielināt ieņēmumus, pārdot konkrētas preces un pakalpojumus, u.t.t. Taču, kā to izmērīt, un vai vispār no tās mājas lapas uzņēmumam ir kāds labums? Šie jautājumi nodarbina Jūsu prātus.
 
WebStatistika ir instruments, kas sniegs atbildes uz visiem šiem jautājumiem un ļaus konkrēti izmērīt web lapā ieguldīto līdzekļu atdevi. Vēl vairāk, informācija, kuru spēj apkopot un ērtā veidā Jums pasniegt WebStatistika, ir neaizvietojama konkurences priekšrocība, salīdzinājumā ar uzņēmumiem, kuru rīcībā šīs informācijas nav.
 
Jums nav nekas jāmaksā, lai par to pārliecinātos. Pieslēdziet WebStatistiku savai mājas lapai un lietojiet to BEZ MAKSAS veselu mēnesi. Piesakiet savu lapu pieslēgšanai šeit.
Vai uzziniet vairāk par Webstatistiku
www.webstatistika.lv.

  Google optimizācija (web lapu optimizācija meklētājiem)  Google optimizācija (web lapu optimizācija meklētājiem)

Jūs vēlaties iegūt vairāk klientus no interneta. Kā to izdarīt visefektīvāk?
Atbilde ir vienkārša - būt Google meklētāja meklēšanas rezultātu pirmajā lapā pēc Jums svarīgajiem atslēgvārdiem.

Lai to panāktu, ir jāveic zināmu darbību kopums - Web lapas optimizācija (Google optimizācija

Kādi ir iespējami galvenie ieguvumi no Web lapas optimizācijas:

  • palielināt apmeklētāju skaitu no meklētājiem
  • iegūt apmeklētāju pieaugumu, kam interesē konkrēti produkti
  • iegūt milzīgu apmeklētāju skaita pieaugumu no konkrētām ārvalstīm
Kad darbs būs izdarīts, Jums būs iespēja precīzi izmērīt šī darba rezultātus ar WebStatistikas palīdzību:
 Google optimizācija

Attēlā redzams piemērs, kā 12 nedēļu laikā mainījās web lapas apmeklējumu skaits no Google meklētāja. Pieaugums trīskāršojies - no 300 apmeklējumiem līdz gandrīz 900 apmeklējumiem nedēļā.
Webstatistika arī spēs parādīt, cik no šiem apmeklētājiem arī sasnieguši mērķi - pirkumu, pasūtījumi, u.tml.

Uzziniet vairāk cik maksā Web optimizācija ...

  Ko esam paveikuši  Ko esam paveikuši

Web izstrāde ir mūsu specializācija. Te apskatāmas mūsu veidotās mājas lapas, e-veikali un citi interneta projekti...
web izstrāde - portfolio

  Partneru saites  Partneru saites
    Sadarbības partneri
SĀKUMS | UZ AUGŠU | KONTAKTI | LINKS
Copyright © ACTUAL INFORMATION SERVICE 2015